Makia Beach Experience A 324
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Makia Beach Experience A 324 Pôrto das Galinhas appartement heeft een terras en ligt op ongeveer 3 km van Gaipio Sugar Cane Mill. Bij het appartement is wifi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
Dit appartement is in de buurt van Muro Alto Beach gelegen. Capela Nossa Senhora do Desterro is bereikbaar binnen 7 km. De accommodatie ligt op circa 15 minuten rijden naar het Projeto Hippocampus.
In het appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een droger beschikbaar.
30233 bushalte is op een klein stukje lopen van Makia Beach Experience A 324 appartement gesitueerd.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Makia Beach Experience A 324 appartement?
Makia Beach Experience A 324 appartement heeft privéparkeren. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Makia Beach Experience A 324 appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is 30233 en deze bevindt zich op 800 meter wandelafstand van Makia Beach Experience A 324 appartement. - ❓
Heeft Makia Beach Experience A 324 appartement een eigen zwembad?
Makia Beach Experience A 324 appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.